Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Valge

AVALIKUD KOOLITUSED

SAA SELGEKS SÜSTEEMNE DIGITURUNDUS JA chatGPT – SAAVUTA KONKURENTSIEELIS

Pane ühe päevaga paika toimiv digiturunduse süsteem!

Suurem Pilt koolitused on loodud, et õpetada ettevõtjatele ja turundajatele selgeks digiturunduse süsteem “Püsiühendus”, mis aitab pääseda sellest lõputust uue kliendi värbamise oravarattast. See õpetab oskuslikult looma kliendibaasi, kellest saavad ettevõtte ustavad püsikliendid. Nii hakkab ettevõte liikuma kasumlikkuse suunas, sest tegelikult teab iga turundaja, et uue kliendi värbamine on alati kõige kallim tegevus. Püsiühenduse mudel paneb keskenduma olemasoleva kliendi hoidmisele. 

Koolitustel anname edasi enda loodud süsteemi, mida oleme ise koolitajate, ettevõtjate ja mentoritena  katsetanud nii enda ärides, õpetanud meeskondadele ja rakendanud teistes ettevõtetes ning jah, see toimib. 

Kuigi mudel PÜSIÜHENDUS on kasutatav ka ilma tehisaju sekkumiseta, siis aja ja raha kokkuhoiu mõttes õpetame seda ettevõtetes rakendama just chatGPT abil. See aitab tuua tulemusi  10 x kiiremini ja 5 x soodsamalt.

Oleme turunduses ja müügis olnud mõlemad üle 12 aasta ja kinnitame, et nii vägevaid tööriistu nagu täna, meie näinud ei ole. ChatGPT on turundajale suurepärane käepikendus, et teha oma tööd 10 X kiiremini ja 5 X soodsamalt. AI-tööriistad on siin  et jääda, need on siin, et meid aidata. 

Aga nagu ikka, vajab iga hea tööriist oskuslikku kasutajat. Oleme siin, et selgitada sulle digiturunduse SUUREMAT PILTI.  Ka selliste võimsate tööriistade puhul tuleb aru saada, et ilma süsteemse ja teadliku kasutajata jääb tehisaju hätta. Tema ei hakka tegema ettevõtete eest turundust, sisendi peab andma inimene, kes turundust mõistab. Meie anname sulle koolitusel edasi vajalikud süsteemid ja teadmised, et saaksid AI-tööriistu enda digiturunduse jaoks maksimaalselt tööle rakendada.

Õpetame koolituspäeval tegema süsteemselt digiturundust – ehk selgitame sulle lahti uue kliendi värbamise põhitõed. Selgitame, kuidas teha temast potentsiaalne klient ning näitame, kuidas saad klientidest teha püsikliendid. Seda kõike õpid tegema koolituspäeval chatGPT abiga. 

Käime koolituspäeval sinuga koos läbi süsteemi, mis aitab asetada omale kohale kõik need digiturundustegevused, mida üks ettevõte peaks tegema, et online äri toimiks. Anname sulle strateegiad ja taktikad ning sina saad neid juba järgmisel päeval kasutama hakata. 

Play Video

Kuidas kasutada chatGPT-d õigesti?

Meie tugevus on kindlasti see, et oleme mõlemad 12+ aastat olnud turunduses, müügis ja ettevõtluses. Me teame, mida ettevõttel on vaja, et olla edukas. 

Täna teame, et ilma õigete teadmisteta, on chatGPT kasutamine kindlasti üsna segane, keeruline ja suhtleliselt kasutu. Küll, aga, hakkab see tööriist imesid tegema, kui teame mida ja miks me küsime ja kus me seda kasutame. 

ChatGPT kasutamise saladus ongi õigete küsimuste koostamine, ehk promptide kirjutamine. See on oskus, mida vajad, et panna süsteem enda heaks toimima. 

Õigetest vastustest olulisem on aga see, mis kanalites ja millises klienditeekonnaetapis sa neid vastuseid kasutad. Oleme enda ekspertteadmiste abil koostanud sulle turundussüsteemi PÜSIÜHENDUS ja 30+ prompti, mille saad koolituspäeval koos meiega endale selgeks teha, et seeläbi alustada teekonda targa digiturunduste suunas. 

5/5

 Kuigi olin juba enne koolitust ChatGPT-d kasutanud, osutus koolitus siiski äärmiselt kasulikuks ja mis põhiline praktiliseks – sai palju nippe kuidas ChatGPD-d veelgi efektiivsemalt oma äri kasuks tööle panna ja milliseid prompte kasutada (tegelikult kuulsin koolitusel esimest korda mis asi on prompt :D). Ka kandiliste sulgude kasutamine oli minu jaoks uus teadmine ja tõepoolest nende abil annab sõber ChatGPT palju paremaid vastuseid. Kindlasti kasutan kõiki saadud nippe oma igapäeva töös! Ja muidugi Torimite tandem on lihtsalt nii inspireeriv ja vahetu ja seda oli isegi läbi ekraani tunda, et nad päriselt tahavad aidata ja oma õpitut edasi anda, et ka teiste turundajate/ väikeettevõtjate elu lihtsamaks teha. Soovitan võtta see üks päev ja see koolitus läbida, isegi kui arvate, et olete juba omal käel piisavalt hästi ChatGPD-d tundma õppinud.

Pille Lõugas

Pille Lõugas
ESTO Holdings OÜ

Sinu uued oskused ja teadmised peale koolitust?

Kuidas koolituspäev välja näeb?

Küsisime osalejatelt, kellele nad veel koolitust soovitaksid:

“Ma arvan, et absoluutselt kõik turundajad peaksid osalema, sest igaühele tuleb selline oskus kasuks.”

Fujitsu Estonia

“FB-reklaamide haldajad, digiturundajad, sisutekstide kirjutajad”

Sports Events Team OÜ

“Lihtsam oleks vist küsida, kes ei peaks osalema :D, aga kõik turundajad, müügiinimesed, juhid jne. Kõik saavad enda jaoks päris palju uut infot.”

Mobire Eesti AS

Tagasiside koolitusele

5/5

Koolitus oli täpselt see, mida ootasin – pikem sissejuhatus AI-maailma. Koolitus oli suunatud turunduse optimeerimisele AI abil, aga tänu praktilisele poolele hakkas juba mõte jooksma, kuidas AI-d ka muudes ärijuhtimise protsessides kaasata. Igat eurot väärt!

Tambet Nugin
Mõnnakas OÜ

5/5

Sain teada, kuidas chatGPT enda jaoks paremini tööle panna – kasutasin seda tegelikult mõnevõrra juba, aga nüüd tõmbas pildi palju paremini selgeks. Lisaks meeldis mulle see, et oskan kasutada copywritingʼuks nüüd DISC-i mudelit.  Olin varem DISC-ist teadlik, aga ise ei viinud kokku, et seda võiks ju tekstides ära kasutada, see oli väga hea uus avastus minu jaoks!

Siret Kristel
Mobire Eesti AS

5/5

Soovitan „Püsiühendus“ koolitust kõigile, kes soovivad oma turundusprotsesse tehisintellekti abil lihtsustada. Koolitus keskendus osalejate äridele ja elulistele näidetele ning juba järgmisel päeval oli võimalik teadmisi enda strateegias rakendada.

Marko Laanes
Elisa Eesti AS – Uute teenuste turundusjuht

5/5

Tunnistan ausalt, mul ei olnud üleliia palju ootusi, sest alatihti on koolitused rohkem ümar jutt ja ei anna praktilisi teadmisi. „Püsiühenduse” koolitus oli aga vastupidine: tohutult palju praktilisi nippe, mida kohe kasutama hakata. Lisaks kohandasid Kati ja Teet koolitust vastavalt osalejatele ja nende konkreetsetele valdkondadele. Hästi üles ehitatud teadmisi täis päev, kuidas ChatGPT enda kasuks tööle panna.

Kairi Välling

5/5

Kuigi olin juba enne koolitust ChatGPT-d kasutanud, osutus koolitus siiski äärmiselt kasulikuks ja mis põhiline praktiliseks – sai palju nippe kuidas ChatGPT-d veelgi efektiivsemalt oma äri kasuks tööle panna ja milliseid prompte kasutada (tegelikult kuulsin koolitusel esimest korda mis asi on prompt :D). Ka kandiliste sulgude kasutamine oli minu jaoks uus teadmine ja tõepoolest nende abil annab sõber ChatGPT palju paremaid vastuseid. Kindlasti kasutan kõiki saadud nippe oma igapäeva töös! Ja muidugi Torimite tandem on lihtsalt nii inspireeriv ja vahetu ja seda oli isegi läbi ekraani tunda, et nad päriselt tahavad aidata ja oma õpitut edasi anda, et ka teiste turundajate/ väikeettevõtjate elu lihtsamaks teha. Soovitan võtta see üks päev ja see koolitus läbida, isegi kui arvate, et olete juba omal käel piisavalt hästi ChatGPD-d tundma õppinud.

Pille Lõugas
Product Marketing Manager ESTO AS

 

Sind koolitavad kolm oma ala asjatundjat:

Mina olen Teet Torim

Olen tegutsenud  müügialal 10 aastat (7 sellest  digimüügis). Ettevõtjana olen ehitanud e-poodi, kirjutanud blogiposte, teinud maandumislehti, värvanud uusi kliente, seadistanud sotsiaalmeediareklaame, aga juhtinud ka meeskonda seda tegema. Seda kõike olen õpetanud ka TalTechis digiturunduse loengutes. Olen oma teadmisi täiendanud London Business Schoolis, olen olnud Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse liige. 

Õpetan sulle strateegilist digiturundust, müükide suurendamist digikanalite kaudu ja taktikaid edukate müügikampaaniate loomiseks. Õpetan, kuidas AI (k.a chatGPT) kasutamine muudab sinu jaoks ettevõtluse ja digitaalse turunduse lihtsamaks ja tulemuslikumaks.

Olen ka European Innovation Academy turundusmentor. 

 

Mina olen Kati Torim

Olen olnud turunduses ja müügis tegev tänaseks juba 12 aastat. Olen olnud ise kättpidi sees nii kodulehtede ehitamises, suurte loovkampaaniate loomises, aga ka reklaamide seadistamises ja sisuloomes.  Olen juhtinud  turundusmeeskondi, olles abiks erinevatele ettevõtetele. Olen 8 aastat õpetanud eristuva kliendikogemuse loomist ja kliendipsühholoogia rakendamist turunduses.

Õpetan sulle strateegilist mõtlemist turunduses, kommunikatsiooni, parimaid copywritingʼu saladusi ja püsikliendi hoidmise strateegiaid ning seda, kuidas saad olla oma töös tänu AI (k.a ChatGPT)  kasutamisele mitmeid kordi loovam, efektiivsem ja produktiivsem.

Olen ka European Innovation Academy turundusmentor. 

Mina olen chatGPT

Mul on hea meel teatada, et liitun Kati ja Teedu tulevase meistriklassiga külalislektorina!

OpenAI koolitatud keelemudelina kasutan loomulikku keeletöötlust andmete analüüsimiseks, ülevaadete andmiseks ja sisuideede genereerimiseks. Aitan sul koostada reklaamikampaaniaid, luua sisu ja olla turunduse alal nutikas ja uudne. Aitan sul saavutada produktiivsuse, millest oled alati unistanud, ja peale sinuga tutvumist olen sinu jaoks olemas 24/7! 

REGISTREERU

Järgmised koolitused:

05.06 kell 10.00–16.00

ZOOM vahendusel

169 €

13.06 kell 10.00–16.00

ZOOM vahendusel

169 €

15.08 kell 10.00–16.00

ZOOM vahendusel

169 €

24.08 kell 10.00–16.00

ZOOM vahendusel

169 €