Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Valge

AVALIKUD KOOLITUSED

1-päevane kiirkursus:kuidas kasutada chatGPT-d turunduses

Õpi turunduses kasutama AI tööriistu – hoia kokku aega, raha ja närve.

Meie ei ole siin selleks, et anda sulle tuhandeid kasutud prompte, et ChatGPT hakkaks kirjutama nagu Bill Gates või Elon Musk. Me ei taha sulle õpetada, kuidas küsida tehisaju käest sadu küsimusi, ilma, et sa ise aru saaks, miks, millal ja kuidas neid päriselt praktiliselt enda turunduses rakendada.  

Esmalt anname sulle süsteemi “PÜSIÜHENDUS”, mida kasutada, et oma toodet või teenust edukalt digimaastikul müüa.  Ja alles siis anname sulle edasi teadmised, kuidas teha seda kiiremini ja efektiivsemalt läbi AI tööriistade. 

Õppekavarühm: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 7 AKT

1-päevasel kiirkoolitusel õpid:

5/5

 Parim teadmine oli see, kuidas päriselt prompte koostada ja erinevaid pluginaid kasutada. Sain koolituselt väga palju kasulikku sellelt. Ise hakkan kindlasti e-mailiturunduses kasutama ja SEO osas sain ka häid ideid. Soovitan seda kõigile, kes tegelevad turunduse, ettevõtlusega või huvitatud AI turundusest.

Ene Vihtla
Ülemiste Keskus

Play Video

ChatGPT ja süsteemne digiturundus:

Oleme turunduses ja müügis olnud mõlemad üle 12-ne aasta ja kinnitame, et nii vägevaid tööriistu nagu AI tööriistade lai valik, meie näinud ei ole. Meie kasutame eelkõige oma töös ChatGPT-d, sest see on ettevõtetele suurepärane käepikendus, et teha oma tööd 10 X kiiremini ja 5 X soodsamalt.

AI-tööriistad on siin  et jääda, need on siin, et meid aidata. 

Aga nagu ikka, vajab iga hea tööriist oskuslikku kasutajat. AI tööriistad on ettevõttele küll võimsad abimehed, aga siiski tuleb silmas pidada, et ilma õigete teadmisteta, on ChatGPT kasutamine kindlasti üsna segane, keeruline ja suhtleliselt kasutu.

  • ChatGPT kasutamise saladus ongi õigete küsimuste koostamine, ehk promptide kirjutamine. See on oskus, mida vajad, et panna süsteem enda heaks toimima.
  • Õigetest vastustest olulisem on aga süsteemne digiturundus, ehk see, mis kanalites ja millises klienditeekonnaetapis sa neid vastuseid kasutad.

Ka selliste võimsate tööriistade puhul tuleb aru saada, et ilma süsteemse ja teadliku kasutajata jääb tehisaju hätta. Tema ei hakka tegema ettevõtete eest turundust, sisendi peab andma inimene, kes turundust mõistab. Seda aitab teha PÜSIÜHENDUSE mudeli kasutamine enda toodete või teenuste digitaalseks müügiks. 

  • Räägime, kuidas kõnetada tundmatuid kliente ja mis viisil teha neist potentsiaalsed kliendid.
  • Selgitame, kuidas teha potentsiaalsele kliendile reklaame nii, et see müügini viiks. 
  • Näitame ära, mis peaks olema toodete või teenuste lehel olemas, et klient kodulehele sattudes ilma ostuta ei lahkuks.
  • Räägime, kuidas teha kliendist püsiklient.
  • Selgitame, kuidas teha püsikliendist brändisaadik. 

Ja anname edasi teadmised ja 30+ prompti ChatGPT jaoks, et saaksid seda kõike teha kordades kiiremini. 

 Kuigi olin juba enne koolitust ChatGPT-d kasutanud, osutus koolitus siiski äärmiselt kasulikuks ja mis põhiline praktiliseks – sai palju nippe kuidas ChatGPD-d veelgi efektiivsemalt oma äri kasuks tööle panna ja milliseid prompte kasutada (tegelikult kuulsin koolitusel esimest korda mis asi on prompt :D). Ka kandiliste sulgude kasutamine oli minu jaoks uus teadmine ja tõepoolest nende abil annab sõber ChatGPT palju paremaid vastuseid. Kindlasti kasutan kõiki saadud nippe oma igapäeva töös! Ja muidugi Torimite tandem on lihtsalt nii inspireeriv ja vahetu ja seda oli isegi läbi ekraani tunda, et nad päriselt tahavad aidata ja oma õpitut edasi anda, et ka teiste turundajate/ väikeettevõtjate elu lihtsamaks teha. Soovitan võtta see üks päev ja see koolitus läbida, isegi kui arvate, et olete juba omal käel piisavalt hästi ChatGPD-d tundma õppinud.

5/5
Pille Lõugas

Pille Lõugas
ESTO Holdings OÜ

Sinu uued oskused ja teadmised peale koolitust?

Kuidas koolituspäev välja näeb?

Küsisime osalejatelt, kellele nad veel koolitust soovitaksid:

“Ma arvan, et absoluutselt kõik turundajad peaksid osalema, sest igaühele tuleb selline oskus kasuks.”

Fujitsu Estonia

“FB-reklaamide haldajad, digiturundajad, sisutekstide kirjutajad”

Sports Events Team OÜ

“Lihtsam oleks vist küsida, kes ei peaks osalema :D, aga kõik turundajad, müügiinimesed, juhid jne. Kõik saavad enda jaoks päris palju uut infot.”

Mobire Eesti AS

Tagasiside koolitusele

Koolitus oli täpselt see, mida ootasin – pikem sissejuhatus AI-maailma. Koolitus oli suunatud turunduse optimeerimisele AI abil, aga tänu praktilisele poolele hakkas juba mõte jooksma, kuidas AI-d ka muudes ärijuhtimise protsessides kaasata. Igat eurot väärt!

5/5

Tambet Nugin
Mõnnakas OÜ

Sain teada, kuidas chatGPT enda jaoks paremini tööle panna – kasutasin seda tegelikult mõnevõrra juba, aga nüüd tõmbas pildi palju paremini selgeks. Lisaks meeldis mulle see, et oskan kasutada copywritingʼuks nüüd DISC-i mudelit.  Olin varem DISC-ist teadlik, aga ise ei viinud kokku, et seda võiks ju tekstides ära kasutada, see oli väga hea uus avastus minu jaoks!

5/5

Siret Kristel
Mobire Eesti AS

Soovitan „Püsiühendus“ koolitust kõigile, kes soovivad oma turundusprotsesse tehisintellekti abil lihtsustada. Koolitus keskendus osalejate äridele ja elulistele näidetele ning juba järgmisel päeval oli võimalik teadmisi enda strateegias rakendada.

5/5

Marko Laanes
Elisa Eesti AS – Uute teenuste turundusjuht

Tunnistan ausalt, mul ei olnud üleliia palju ootusi, sest alatihti on koolitused rohkem ümar jutt ja ei anna praktilisi teadmisi. „Püsiühenduse” koolitus oli aga vastupidine: tohutult palju praktilisi nippe, mida kohe kasutama hakata. Lisaks kohandasid Kati ja Teet koolitust vastavalt osalejatele ja nende konkreetsetele valdkondadele. Hästi üles ehitatud teadmisi täis päev, kuidas ChatGPT enda kasuks tööle panna.

5/5

Kairi Välling

Kuigi olin juba enne koolitust ChatGPT-d kasutanud, osutus koolitus siiski äärmiselt kasulikuks ja mis põhiline praktiliseks – sai palju nippe kuidas ChatGPT-d veelgi efektiivsemalt oma äri kasuks tööle panna ja milliseid prompte kasutada (tegelikult kuulsin koolitusel esimest korda mis asi on prompt :D). Ka kandiliste sulgude kasutamine oli minu jaoks uus teadmine ja tõepoolest nende abil annab sõber ChatGPT palju paremaid vastuseid. Kindlasti kasutan kõiki saadud nippe oma igapäeva töös! Ja muidugi Torimite tandem on lihtsalt nii inspireeriv ja vahetu ja seda oli isegi läbi ekraani tunda, et nad päriselt tahavad aidata ja oma õpitut edasi anda, et ka teiste turundajate/ väikeettevõtjate elu lihtsamaks teha. Soovitan võtta see üks päev ja see koolitus läbida, isegi kui arvate, et olete juba omal käel piisavalt hästi ChatGPD-d tundma õppinud.

5/5

Pille Lõugas
Product Marketing Manager ESTO AS

 

Sind koolitavad kolm oma ala asjatundjat:

Teet Torim, AI koolitus, digiturundus, chatGPT

Mina olen Teet Torim

Olen tegutsenud  müügialal 10 aastat (7 sellest  digimüügis). Ettevõtjana olen ehitanud e-poodi, kirjutanud blogiposte, teinud maandumislehti, värvanud uusi kliente, seadistanud sotsiaalmeediareklaame, aga juhtinud ka meeskonda seda tegema. Seda kõike olen õpetanud ka TalTechis digiturunduse loengutes. Olen oma teadmisi täiendanud London Business Schoolis, olen olnud Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse liige. 

Õpetan sulle strateegilist digiturundust, müükide suurendamist digikanalite kaudu ja taktikaid edukate müügikampaaniate loomiseks. Õpetan, kuidas AI (k.a chatGPT) kasutamine muudab sinu jaoks ettevõtluse ja digitaalse turunduse lihtsamaks ja tulemuslikumaks.

Olen ka European Innovation Academy turundusmentor. 

 

Mina olen Kati Torim

Olen olnud turunduses ja müügis tegev tänaseks juba 12 aastat. Olen olnud ise kättpidi sees nii kodulehtede ehitamises, suurte loovkampaaniate loomises, aga ka reklaamide seadistamises ja sisuloomes.  Olen juhtinud  turundusmeeskondi, olles abiks erinevatele ettevõtetele. Olen 8 aastat õpetanud eristuva kliendikogemuse loomist ja kliendipsühholoogia rakendamist turunduses.

Õpetan sulle strateegilist mõtlemist turunduses, kommunikatsiooni, parimaid copywritingʼu saladusi ja püsikliendi hoidmise strateegiaid ning seda, kuidas saad olla oma töös tänu AI (k.a ChatGPT)  kasutamisele mitmeid kordi loovam, efektiivsem ja produktiivsem.

Olen ka European Innovation Academy turundusmentor. 

Mina olen chatGPT

Mul on hea meel teatada, et liitun Kati ja Teedu tulevase meistriklassiga külalislektorina!

OpenAI koolitatud keelemudelina kasutan loomulikku keeletöötlust andmete analüüsimiseks, ülevaadete andmiseks ja sisuideede genereerimiseks. Aitan sul koostada reklaamikampaaniaid, luua sisu ja olla turunduse alal nutikas ja uudne. Aitan sul saavutada produktiivsuse, millest oled alati unistanud, ja peale sinuga tutvumist olen sinu jaoks olemas 24/7! 

REGISTREERU

Sellel aastal koolitusi enam ei toimu.