Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Valge

Personaalne
mentorlus

Oleme olemas personaalselt sinu ettevõtte jaoks 30 päeva

Digitaalne turundus on muutnud suhtlusviisi ettevõtte ja klientide vahel. See muutus on pöördumatu. Äri ja kaubandus on liikunud digiajastusse – ja see annab parimad võimalused nii ellujäämiseks, kasvuks kui ka arenguks. Konkurentsis püsimiseks on aga endiselt oluline kliendi kõnetamine ja eristuva kliendikogemuse loomine. Ka digitaalsel ajastul.

Suurem pilt toob need kaks maailma omavahel kokku. Aitame sinu ettevõttel luua kliendikeskseid strateegiaid ja rakendada neid edukalt digiturunduses.

Mentorlus on sinule, kui turundad küll, aga müügid ei liigu. Esimesed ostud tulevad, aga järgmisi enam mitte. Räägid iseendast, aga ikka küsitakse, mida sa teed ja täpsemalt pakud.

Ära muretse. Oleme tervelt ühe kuu sinu ettevõtte päralt ja aitame sul näha suuremat pilti, leida kindla sihi ja teha selge plaani.

Turundusstrateegia audit + mentorlus aitab sul saada ülevaate, milline on sinu taktika müügi, kasumi ja kliendibaasi kasvatamiseks. Tagasiside annab soovitused, milliseid tegevusi peaksid muutma, vähendama või suurendama ning millised on need digikanalid, mis aitavad sul sinu turundusstrateegiat kõige kiiremini ellu viia.

Alustame alati hetkeolukorra analüüsist. Vaatame otsa kliendisegmentidele, analüüsime konkurente, paneme paika väärtuspakkumuse ja sõnumid. Lõpuks saame koos paika strateegilised eesmärgid ja toimiva taktika ning leiame sobilikud turunduskanalid. 

OLEME KUU AEGA SINU ETTEVÕTTE KÜLALISJUHID, kes spetsialiseeruvad digimüügile ja -turundusele. 

Kohtume kokku 4 korda, iganädalaselt on koostöökoosolekud, oleme kindlatel aegadel kättesaadavad ja toeks sinu ettevõtte turundusmeeskonnale 30 päeva vältel. 

  • Hetkeolukorra hindamine  – kaardistame tugevused ja leiame  kitsaskohad (auditeerime turundusplaani + hindame brändi)
  • Strateegia paikaseadmine + taktikaline turunduse tegevusplaan (meiliturundus, Facebooki reklaamid, turundustaktikad)
  • Taktikaline tegevusplaani analüüs (tulemuste analüüs + parendamise ettepanekud)
  • Pooleaastane tegevusplaan (sisuplaan, strateegiaplaan)
 

Koostöö kestus:

Koostöö kestab 30 päeva ja koosneb neljast kohtumisest, iseseisvast tööst ja tagasiside koosolekutest. Oleme 30 päeva sinu ettevõtte digiturunduse ja -müügitegevuste jaoks olemas. 

Koostöö hind:
alates 4500€ + KM

quotation-marks-13- turundusmentorlus

“Ettevõtja ja teenusepakkujana keskendud sa enamasti põhiteenuse arendamisele ega pruugi teada midagi ei teadlikust turundusest ega kliendipsühholoogiast. Kui meeskond on väike ja teadmisi turundusest ei ole, võid koperdada mööda kivisid ja kände või siis ei suuda sellega üldse alustadagi. Meie otsustasime, et me pimesi kobamisega ei jõua tegeleda ja otsustasime Katilt abi paluda. See, mis juhtus, on uskumatu! Poole aastaga tekkisid uued tooted, tekkis müük, tekkisid uued kliendisegmendid ja see on alles algus! Kosmosesüstik sai tõelise hoo sisse, sest meie teadmised ja oskused saavad nüüd süsteemselt laiali puistatud ja me suudame aidata palju rohkemaid lapsi ja täiskasvanuid.” 

quotation-marks-14

Liina Lokko
Varajase Kaasamise Keskuse asutaja