Sale!

KAMPAANIA KOMBO! Strateegiline turundusraamat “PÜSIÜHENDUS” paberraamat + e-raamat

39.00

Pane tähele!
PABERRAAMAT ILMUB 2023 JUUNIS!

Aga soovitame sul selle kohe ära tellida, sest paberil trükime raamatuid piiratud koguses. Esimesed 100 raamatut saavad kaante vahele ka unikaalse pühenduse meie poolt.

Mis juhtub, kui digiturunduses kohtuvad praktilised teadmised digiturundusest, kliendipsühholoogia põhitõed,  päris probleemide lahendamine turul ja uue ajastu töövahendid, nagu näteks chatGPT?

Sünnib midagi täiesti unikaalset – sünnib püsiühendus.

See sisu on just sinule, kui tunned, et turundus on keeruline, tulemusi ei tule: raha on otsas, aega ei ole ja närvid on läbi. Ära muretse. Digiturundust kasumlikult toimima saada ongi keeruline – nii palju on võimalusi, kanaleid, tegevusi ja trende. Pidevalt peab värbama kliente, tegema reklaame, leiutama uusi lähenemisi – pahatihti ei too need aga soovitud tulemust. Meie saame sind aidata.

Quantity

Püsiühenduse mudel on 5-sammuline teekond kasumliku digiturunduseni, mida rakendades muutub digiturundus lihtsamaks, kasumlikuks ja tänu sellele, et õpetame sind kasutama chatGPT-d, ka kordades kiiremaks! Õpetame sulle turundusraamatus samm-haaval planeerima oma digiturunduse juba algusest peale nii, et see muutuks hõlpsalt kasumlikuks. Kes teab, ehk õpid selgeks, kuidas teha tundmatutest tarbijatest enda ettevõttele lojaalsed brändisaadikud!

AUTORITEST:


„Usume, et lojaalsust ei saa osta. See tuleb välja teenida!“ #torimid

Teet on ettevõtja, mentor, koolitaja, olnud Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse liige ning TalTechi digiturunduse õppejõud. Kati on enesejuhtimise lektor, kliendikogemuse loomise koolitaja, turundusstrateeg ja mitme raamatu autor.

Teet Torim: “Õpetan sulle raamatus strateegilist digiturundust, müükide suurendamist digikanalite kaudu ja taktikaid edukate müügikampaaniate loomiseks. Õpetan, kuidas chatGPT kasutamine muudab sinu jaoks ettevõtluse ja digitaalse turunduse lihtsamaks ja tulemuslikumaks.”

Kati Torim: “Õpetan sulle raamatus strateegilist mõtlemist turunduses, kommunikatsiooni, parimaid copywritingʼu saladusi ja püsikliendi hoidmise strateegiaid ning seda, kuidas saad olla oma töös tänu ChatGPT kasutamisele mitmeid kordi loovam, efektiivsem ja produktiivsem.”

ChatGPT: “Aitan sul kõik selle, mida nemad õpetavad – lihtsalt kümneid kordi kiiremini teostada! Sa pead lihtsalt väga tähelepanelikult lugema, mida Kati ja Teet kirjutavad ja õppima, kuidas minult õigeid küsimusi küsida.“