Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Valge

UUE AJASTU TURUNDAJA

„Kui me õpetame tänaseid teadmisi, siis me õpetame tulevasi töötuid, aga kui me õpetame mõtlema ja nägema suuremat pilti, siis me õpetame inimesi, kes kohanevad iga turuga, iga olukorraga.”

ARUSAADAVAS KEELES KIRJUTATUD TURUNDUSRAAMAT SINULE, KES SA TAHAD TULEMUSLIKULT TURUNDADA, OMA ÄRI KASVATADA JA DIGIAJASTUL ELLU JÄÄDA.

Uue ajastu turundajal on koguaeg käed ja jalad tööd täis – peab looma strateegiaid, haldama sotsiaalmeediat, tegema reklaame aga nägema samal ajal ka suuremat pilti selle sees. See tähendab, et tuleb osata end juhtida nii, et siiski tulemused tuleks ja et ise selle selle kuhja all läbi ei põleks. Raamat „Uue ajastu turundaja“ juhib tähelepanu sellele, et olgugi, et maailm on nii pidurdamatult digipöörane, on siiski turunduse olemus vähe muutunud. Kuigi kohati jääb mulje, nagu turundaja ei suuda enam tehnoloogiaga sammu pidada, ammugi mitte võistelda, siis tegelikult on just aegumatud turundusoskused need, mis aina rohkem hinda lähevad. Raamatus olemegi need oskused osadeks lahti võtnud ja need arusaadavas keeles uuesti kokku pannud. Sellest raamatust leiab iga turundaja enda jaoks vajalikke oskusi, teadmisi ja praktilisi töövahendeid, et tuua ka pöörases digimaailmas pööraselt häid tulemusi.  

01.04.2023 tuleb müügile 1000 eksemplari. Pane end ootelisti ja broneeri sellega enda raamat.