Strateegiline turundusraamat “PÜSIÜHENDUS” e-raamatuna

20.00 sisaldab KM

Mis juhtub, kui digiturunduses kohtuvad praktilised teadmised digiturundusest, kliendipsühholoogia põhitõed,  päris probleemide lahendamine turul ja uue ajastu töövahendid, nagu näteks chatGPT?

Sünnib midagi täiesti unikaalset – sünnib püsiühendus.

See sisu on just sinule, kui tunned, et turundus on keeruline, tulemusi ei tule: raha on otsas, aega ei ole ja närvid on läbi. Ära muretse. Digiturundust kasumlikult toimima saada ongi keeruline – nii palju on võimalusi, kanaleid, tegevusi ja trende. Pidevalt peab värbama kliente, tegema reklaame, leiutama uusi lähenemisi – pahatihti ei too need aga soovitud tulemust. Meie saame sind aidata.

Quantity

KELLELE?
Raamat on eelkõige mõeldud väiksemale või keskmise suurusega ettevõttele, kes soovib mistahes toodet või teenust digimaastikul edukamalt müüa, aga ka turundajale, kes tahab mõista digitaalselt turundamise suuremat pilti.

MIS PROBLEEMI SEE RAAMAT LAHENDAB?
Digiturundus ei ole ettevõtte jaoks enam ainult võimalus, see on vajadus. PÜSIÜHENDUS mudel on kokku kirjutatud selleks, et muuta mistahes toodete ja teenuste müük digimaastikul võimalikult lihtsaks ja aidata automatiseerida toodete ja teenuste müüki digimaastikul nii, et ettevõtte eest hakkaksid uusi kliente värbama brändisaadikud.

PÜSIÜHENDUSE MUDELIST:

✅  Räägime, kuidas kõnetada tundmatuid kliente ja mis viisil teha neist potentsiaalsed kliendid.
✅  Selgitame, kuidas teha potentsiaalsele kliendile reklaame nii, et see müügini viiks.
✅  Näitame ära, mis peaks olema toodete või teenuste lehel olemas, et klient kodulehele sattudes ilma ostuta ei lahkuks.
✅  Räägime, kuidas teha kliendist püsiklient.
✅  Selgitame, kuidas teha püsikliendist brändisaadik.

RAAMATUS KATAME ÄRA JÄRGMISED TEEMAD:
✅  Sisuturundus, reklaamide kirjutamine ja suunamine
✅  Copywritingu tehnikad
✅  Digikanalid ja turundusstrateegiad
✅  SEO ja sisu kirjutamine
✅  Maandumislehed
✅  Lojaalusprogrammid ja kliendikogemuse loomine
✅  Sotsiaalmeedia ja brändisaadiku turundus​
✅  ChatGPT ja selle kasutamine

✅  ChatGPT promptid ( 70+ küsimust, mida küsida, et saada paremaid vastuseid)

On aasta 2023 ja õnneks on nüüd võimalus igal ettevõttel kasutada enda turunduses abilist ChatGPT-d, mis aitab mudeli töösse panna 10 x kiiremini ja 5 x soodsamalt. Autorid Teet Torim ja Kati Torim on turunduses ja müügis töötanud mõlemad üle 12-ne aasta ja kinnitavad, et nii vägevaid tööriistu nagu AI tööriistade lai valik täna turul on , nemad näinud ei ole. AI turunduses on siin, et jääda. Aga nagu ikka, vajab iga hea tööriist oskuslikku kasutajat, ilma õigete teadmisteta, on ChatGPT kasutamine kindlasti üsna segane, keeruline ja suhtleliselt kasutu.

Sel põhjusel on raamatusse kirjutatud sisse ka praktilise juhendi, kuidas ChatGPT-d kasutada, ning lisaks ka 70+ prompti, mida koheselt kasutada, et mudel “PÜSIÜHENDUS” tööle panna.