Uus AI koolitus – EKSPERTKURSUS algab juba 19.10. Registreeri siin

Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Valge

Meist: Teet Torim ja Kati Torim

“Vahva fakt on see, et me ei ole ainult kaasautorid ja  äripartnerid, vaid ka abikaasad. Tiim Torimid, nagu meile viidatakse. Kirjutame raamatuid, koolitame ja oleme turundusmentoriks ettevõtetele, kes soovivad teha digiturundust lihtsamalt, targemalt ja kliendikesksemalt. 

Meie unikaalsus on see, et kahe peale kokku tunneme turunduse tervikut – kliendipsühholoogiat, tarbija ostukäitumist, strateegiate loomist, tehnilist digiturundust ja AI-maailma. Oleme mõlemad olnud terve oma elu ettevõtjad ja viimased 7 aastat oleme koolitanud erinevaid ettevõtteid – nii avalikult kui ka sisekoolitustena. Lisaks olnud ülikoolides lektorid – üks keskendunud inimestele, teine digiturundusele. Usun, et meil on palju edasi anda just ettevõtetele, turundajatele ja kõigile teistele, kes soovivad end digiturundusega rohkem kurssi viia. “  Kati ja Teet

AI koolitus ChatGpt Kati Torim Teet Torim
Teet Torim, AI koolitus, digiturundus, chatGPT

Mina olen Teet Torim

Õpetan sulle strateegilist digiturundust, müükide suurendamist digikanalite kaudu ja taktikaid edukate müügikampaaniate loomiseks. Õpetan, kuidas AI (k.a chatGPT) kasutamine muudab sinu jaoks ettevõtluse ja digitaalse turunduse lihtsamaks ja tulemuslikumaks.

Olen European Innovation Academy  turundusmentor ja Suurem Pilt Consulting tegevjuht, turundusmentor ja koolitaja, kes usub, et AI-tööriistad muudavad maailma ja nende kasutamine  toetab turundajat ja ettevõtjat enneolematult viisil.

Olen tegutsenud  müügialal 10 aastat (7 sellest  digimüügis). Ettevõtjana olen ehitanud e-poodi, kirjutanud blogiposte, teinud maandumislehti, värvanud uusi kliente, seadistanud sotsiaalmeediareklaame, aga juhtinud ka meeskonda seda tegema. Olen digiturunduse ekspert ja TalTechi digiturunduse lektor, Nullist Turunduskooli kaasasutaja ja koolitaja. Lisaks ka Boost Yourselfi endine kaasasutaja ja tegevjuht. Enne seda olin 10 aastat müügijuht erinevates ettevõtetes (sh Saku Õlletehas, HKSCAN Estonia). Olen endine Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse liige. 

Raamatu Püsiühendus leiad siit. Koolitustega tutvu siin

Mina olen Kati Torim

Õpetan sulle strateegilist mõtlemist turunduses, kommunikatsiooni, parimaid copywritingʼu saladusi ja püsikliendi hoidmise strateegiaid ning seda, kuidas saad olla oma töös tänu AI (k.a ChatGPT)  kasutamisele mitmeid kordi loovam, efektiivsem ja produktiivsem.

Täna olen European Innovation Academy  turundusmentor ja Suurem Pilt Consulting turundusjuht, turundusmentor ja koolitaja, kes usub, et AI-tööriistad muudavad maailma ja nende kasutamine  toetab turundajat ja ettevõtjat enneolematult viisil. 

Turunduses ja müügis olen tegev tänaseks juba 12 aastat. Olen olnud ise kättpidi sees nii kodulehtede ehitamises, suurte loovkampaaniate loomises, aga ka reklaamide seadistamises ja sisuloomes.  Olen juhtinud  turundusmeeskondi, olles abiks erinevatele ettevõtetele. Olen 8 aastat õpetanud eristuva kliendikogemuse loomist ja kliendipsühholoogia rakendamist turunduses. Viimased 1,8 aastat olin Boost Yourselfi turundus- ja kommunikatsioonijuht. Olen teenindusjuhina käivitanud Kõue Mõisa, olnud Rohujuure ökokohviku arendusjuht ja kaasomanik ning auhinnatud privaatse coachingʼu-maja looja. Enda loodud programme olen õpetanud nii Äripäeva Akadeemias, Nullist Turunduskoolis, aga ka sisekoolitajana erinevates ettevõtetes.

Peale turunduse on minu suureks kireks inimese vaimne tööalane heaolu.  Olen kirjutanud kaks enesejuhtimise teemalist raamatut ning raamatute põhjal lõin pilootprojektina Eesti Sisekaitseakadeemiasse uue õppeaine „Vaimne enesejuhtimine“, mida ka ise esimesel aastal õpetasin. Aine on tänaseni õppekavas. Olen turundusstrateeg ja mentor erinevatele Eesti ettevõtetele. Minu kohta saad rohkem lugeda siit.

Raamatu Püsiühendus leiad siit. Koolitustega tutvu siin

Võta meiega ühendust:

Foto - Jake Farra

Teet Torim
Suurem Pilt Consulting
Tegevjuht
Koolitaja, turundusmentor

+372 505 2076
Äriarenduse projektid, lisainfo sisekoolituste kohta: teet@teettorim.ee

Foto - Jake Farra

Kati Torim
Suurem Pilt Consulting
Turundusjuht
Koolitaja, turundusmentor

+372 5220 145
Avalikud esinemised, loengud, suuremad koostööd ja meedia: kati@katitorim.com

Ruth Mändma
Suurem Pilt Consulting
Turundusassistent 
Koolituskorraldus

Kõik lisainfot, registreerimisi ja koolitusi puudutav info: info@suurempilt.ee

 

Youtube

@suurempilt

Facebook

@suurempilt.ee

Instagram

@suurempilt

Linkedin

@biggerpicturepublishing