Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Valge

Mina olen Teet Torim

Täiendõpe tehisintellekti vallas: 

Eesmärgiks on innoveerida ettevõtlust, spetsialiseerumisega keelemudelite tehnilisel toimimisel ja eetikal. Teemad: AI-ohutus, -piirangud ja  võimalused; digitaalne turundus ja AI-tööriistad; seadistamine ja toimimine. Lisaks AI-keskkonnad, mis
aitavad kaasa äri arendamisele ja digiturunduse automatiseerimisele.

 • Artificial Intelligence Programme
  – University of Oxford (2023–ongoing)
 • Digital Marketing
  – London Business School (2022–2023)
 • ChatGPT; prompting; AI-tools –
  J. Melanson, B. Maman; (2023)
 • Artificial Intelligence (AI) in education
  – Jill Outka-Hill (2023)
 • Artificial Intelligence (AI) in marketing
  – Geekle Summit (2023)

Teet Torim

Tegevjuht
Praktikumide läbiviija
Ettevõtluse innoveerija 

Tule LinkedIni kontaktiks: SIIN

📞 + WhatsApp: +372 505 2076

Mina olen Kati Torim

Täiendõpe tehisintellekti vallas: 

Eesmärgiks on innoveerida ettevõtlust, spetsialiseerumisega kliendikesksel digiturundusel AI-ajastul; inimese arengul ja psühholoogial, et mõista paremini turunduspsühholoogia rakendamist. Lisaks prompt engineering´u valdamine eksperdi tasemel ehk kuidas kujundada ja optimeerida instruktsioone AI mudelite jaoks nii, et need suudaksid luua aina täpsemaid tulemusi. Lisaks AI-keskkonnad, mis aitavad juhtida muudatusi, innoveerida ettevõtlust ja meeskonnatööd.

Kati Torim

Turundusjuht
Praktikumide läbiviija
Ettevõtluse innoveerija

Tule LinkedIni kontaktiks: SIIN

📞 + WhatsApp: +372 5220 145

Vahva fakt?

Me ei ole ainult äripartnerid ja kaas-autorid, oleme ka abikaasad.

Meie peres kasvab neli koolilast (vanuses 9 –16) ja oleme üsna selgelt aru saanud, et AI muudab ka meie laste maailma. Just seepärast otsime ise igapäevaselt lahendusi, kuidas saaks lastele rohkem tuleviku maailma tutvustada.

Üks lastest on profisportlane, kes on online-õppel ja võtab juba juurde programme ka näiteks Cambridge Ülikoolist ning töötab osaliselt juba meie ettevõttes. Üks lastest on täielikult koduõppel ja käib UK online-koolis, kus lapsed õpivad teemasid nagu kliimamuutuse mõju planeedile, digitaalne kirjaoskus, AI tööriistad ja õpioskused ning enesejuhtimine. Kõik lapsed õpivad juba läbi erinevate äppide erinevaid keeli, ning kasutavad igapäevaselt ka AI-tööriistu.

Ehitasime koduõppel lapsele AI-õpetaja, kes sai loodud täpselt tema õppekava järgi. AI-assistente on loodud tervele  perele juba omajagu.

Usume siiralt, et AI on siin, et jääda – on siin, et meid aidata nende korduvate aeganõudvate ülesannetegea, mille peaks iga inimene tehnoloogiaga ära tegema, et saaks panna rohkem aega mõtlemisoskuse arendamisele, uute teadmiste omandamisele, sotsiaalsusele ja keskenduda nendele asjadele, mis päriselt maailma muudavad.

Võta meiega ühendust:

Kirjuta meile info@suurempilt.ee
või jäta küsimus siia: