Koolitajad

quotation-marks-13- turundusmentorlus

„Olen digiturunduse ekspert ja TalTechi digiturunduse lektor, Nullist Turunduskooli kaasasutaja ja koolitaja. Lisaks ka Boost Yourselfi endine kaasasutaja ja tegevjuht. Enne seda olin 10 aastat müügijuht erinevates ettevõtetes (sh Saku Õlletehas, HKSCAN Estonia).

Olen endine Euroopa Innovatsiooniakadeemia turundusmentor ja Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse liige. Olen digiturundusekspert ja turundusmentor erinevatele Eesti ettevõtetele.”

quotation-marks-14
Meist-Teet-Torim- sisekoolitused
Meist-Kati-Torim
quotation-marks-13- turundusmentorlus

„Olen kliendikogemuse ekspert ja turunduspsühholoogia koolitaja. Viimased 1,8 aastat olin Boost Yourselfi turundus- ja kommunikatsioonijuht. Olen teenindusjuhina käivitanud Kõue Mõisa, olnud Rohujuure ökokohviku arendusjuht ja kaasomanik ning auhinnatud privaatse coachingʼu-maja looja.

Alates aastast 2013 olen eristuva kliendikogemuse koolitaja ning olen õpetanud enda loodud programme nii Äripäeva Akadeemias kui ka sisekoolitajana erinevates ettevõtetes. Peale turunduse on minu suureks kireks inimese vaimne tööalane heaolu.

Olen kirjutanud kaks enesejuhtimise teemalist raamatut ning raamatute põhjal lõin pilootprojektina Eesti Sisekaitse Akadeemiasse uue õppeaine „Vaimne enesejuhtimine“, mida ka ise esimesel aastal õpetasin. Aine on tänaseni õppekavas. Olen turundusstrateeg ja mentor erinevatele Eesti ettevõtetele.

quotation-marks-14

Oleme koos teinud läbi teekonna, kus aitasime teha müügilanguses olevale e-poele uue kasvustrateegia, mis tõi kaasa kahe aastaga +80% käibe kasvu. Koos oleme ellu viinud eduka Boost Yourselfi rebrändimise. Rakendades kliendipsühholoogia põhitõdesi, oleme kasvatanud uute klientide ja püsiklientide arvu. Oleme ehitanud ettevõtetele edukaid digiturunduse strateegiaid ning aidanud neil käivitada oma e-poed ning leida tee kliendikeskse digiturunduseni.

Teet ja Kati Torim on aegade jooksul teinud koostööd väga paljude erinevate ettevõtetega:

logo-01
logo-02
logo-03
logo-04
EIA logo-11
logo-10
logo-06
logo-08
logo-09
logo-05
logo-01
logo-02
logo-03
logo-04
logo-05
EIA logo-11
logo-08
logo-09
logo-06
logo-10