Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Must

Tahad saada TASUTA chaGPT prompte?

Lugesid Püsiühendust? Jaga meile tagasisidet! 🫶

ÜMBERÕPPEPROGRAMM TURUNDAJALE:
“AI-oskustega turundaja”

Suurem Pilt koolitused on loodud, et õpetada ettevõtjatele ja turundajatele selgeks digiturunduse süsteem “Püsiühendus”, mis aitab pääseda sellest lõputust uue kliendi värbamise oravarattast. See õpetab oskuslikult looma kliendibaasi, kellest saavad ettevõtte ustavad püsikliendid. Nii hakkab ettevõte liikuma kasumlikkuse suunas, sest tegelikult teab iga turundaja, et uue kliendi värbamine on alati kõige kallim tegevus. Püsiühenduse mudel paneb keskenduma olemasoleva kliendi hoidmisele. 

AI koolitus ChatGpt Kati Torim Teet Torim

Saa rohkem meist teada!

“Meie unikaalsus on see, et kahe peale kokku tunneme turunduse tervikut – kliendipsühholoogiat, tarbija ostukäitumist, strateegiate loomist, tehnilist digiturundust ja AI-maailma.

Oleme mõlemad olnud terve oma elu ettevõtjad ja viimased 7 aastat oleme koolitanud erinevaid ettevõtteid – nii avalikult kui ka sisekoolitustena. Lisaks olnud ülikoolides lektorid – üks keskendunud inimestele, teine digiturundusele. Usun, et meil on palju edasi anda just ettevõtetele, turundajatele ja kõigile teistele, kes soovivad end digiturundusega rohkem kurssi viia.“  

Kati ja Teet