Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Valge

Koolitusprogramm: AI-oskustega turundaja

Tulevik on nende turundajate käes, kes näevad suuremat pilti, teavad, kuidas automatiseerida turundustegevusi, luua süsteeme ja kasutada AI-tööriistu. 

KELLELE?

1. päev 10.00 – 16.00

 
 • AI-tööriistade kohver:  tutvustame sulle erinevaid AI-tööriistu, millest valid sina välja endale vajalikud töövahendid; meie aitame integreerida need sinu igapäevastesse tegevustesse.

 • Turundusstrateegia loomine ja õigete kanalite valimine AI-tööriistadega: konkurentsi analüüs; unikaalsed müügiargumendid; strateegia loomine; kliendisegmendi leidmine.

 • Sisuturundus AI abil: hea sisu loomise taktikad; kirjutamise struktuurid; kirjutamine ChatGPT abil; AI-assistendid, mis baseeruvad teaduspõhistel uurimustöödel, mis aitavad luua kvaliteetset ja kontrollitud sisu mõnekümne minutiga.

2. päev 10.00 – 16.00

 
 • Turunduspsühholoogia alusteadmised:
  kliendipsühholoogia telgitagused ja vastus sinu küsimusele: “mis paneb kliendi tegelikult sinu toodet ostma?”.

 • Copywritingu tehnikad ja AI, kes oskab eestikeelseid reklaamtekste luua:
  reklaamtekstide kirjutamise mudel; kliendipsühholoogia kasutamine reklaamides; AI-tööriistad, mis aitavad reklaame luua otse maandumislehe baasil.

 • AI-tööriistad visuaalide loomiseks, piltide töötlemiseks, videotöötluseks jne:
    
  AI-keskkonnad terviklike reklaamide tegemiseks; strateegia, mis aitab luua 24/7 kättesaadava visuaalide keskkonna, mida igaüks ilma eelneva kujundamise oskusteta kasutada mõistab. 

3. päev 10.00 – 16.00

 
 • Püsiühenduse mudel:
  selge, praktiline toimiv 5-osaline juhend, kuidas ehitada oma toodetele ja teenustele üles automaatne süsteem, kus on õigel ajal, õiges kohas kasutatud sisuturundust, tasulisi reklaame, meiliturundust ja sotsiaalmeediat.

 • Sotsiaalmeedia planeerimine: 
  sisu loomine ja sisu genereerimine erinevate AI-tööriistadega; visuaalide loomine.

 • Facebooki reklaamid:
  näitame, kuidas leida soodsa eelarvega uusi kliente; jagame parimaid praktikaid, kuidas oleme ise Facebooki reklaame kasutanud Püsiühenduse mudelis.

 • Facebooki kampaaniad:
  5 erinevat kampaania juhendit – millal, mida ja kuidas teha, et reklaamid tulemusi tooks.

4. päev 10.00 – 16.00

 • Facebooki reklaamide analüüsimine AI abil: 
  näitame, kuidas seadistada tööriistad, mis suhtlevad otse sinu reklaamkontoga, et saaksid andmeid analüüsida väiksema ajakuluga.

   

 • Meiliturundus:
   meiliturunduse parimad praktikad ja taktikad, mida ise kasutame; automatiseerid ära enda meiliturunduse ning saad teada, mis AI-tööriistu meiliturunduses kasutada.

   

 • Isikliku AI-assistendi loomine:
  lood kogu programmi vältel õpitud teadmiste baasil endale isikliku AI-turundusassistendi, kes teab täpselt, kuidas tuua parimad tulemused. Juba järgmisel päeval kasutad teda igapäevase abilisena. 

 

Tegemist on ümberõppega turunduse valdkonnas, mis annab turundajale konkurentsieelise tööturul.  

Tulevik on nende turundajate käes, kes teavad, kuidas automatiseerida turundustegevusi ja delegeerida aeganõudvad korduvad “nähtamatud”  tegevused edasi AI-tööriistadele. 

Koolitusprogramm on praktiline ja jõukohane igale turundajale, kes tahab näha suuremat pilti turunduses ja astuda AI-ajastusse. Me ei aja teemasid mõttetult keeruliseks, aga anname piisavad teadmised, kuidas erinevaid süsteeme, tööriistu ja keskkondi koheselt kasutama ja praktiseerima hakata. Ekspertoskused tulevad praktiseerides.

Peale kursust liigub inimene VIP-listi, kus saab olla pidevalt kursis uute AI-arengute, muudatuste ja turundustrendidega ja saab meilt alati nõu küsida.

Õppekavarühm: turundus ja reklaam
Koolituse maht: 40 AKT (online koolitused ja iseseisev töö)
Tunnistus: Kursuse lõpus väljastame “AI-oskustega turundaja” sertifikaadi
Täiskasvanuhariduse tegevusloa nr.252102 

Koolitatud kliendid:

Kes me oleme?

100 +

koolitatud ettevõtet (keskmine hinnang koolitusele 4,96/ *5st punktist)

+

osalejat AI turunduse loengutel üle maailma 🇺🇸:flag-ee::flag-pt::flag-fi:

%

raamatust „Püsiühendus” välja müüdud 9 nädalaga

Registreeru koolitusele 👇

Vali kuupäev:

Skrolli näpuga paremale

APRILLIS ALUSTAV ÜMBERÕPE:
Broneeri endale kuupäevad: 17.04, 24.04, 26.04, 30.04.2024

MAIS ALUSTAV ÜMBERÕPE:
Broneeri endale kuupäevad: 22.05.2024, 28.05.2024, 05.06.2024 ja 11.06.2024

MAIS ALUSTAV GRUPP:
Koolituspäevad: 22.05.2024, 28.05.2024, 06.06.2024, 11.06.2024

Suured tänud nii super koolituse eest! Mulle tohutult meeldis, et lisaks AI-le sai palju teadmisi juurde ka üleüldises turunduses. 

Näiteks milline sotsiaalmeediakanal on mille jaoks sobiv, kuidas Facebookis tasulisi reklaame teha jne. Koolitajate praktilised kogemused olid väga inspireerivad. Tänu sellele jääb koolitusel osalejatel kindlasti vähem ämbreid tulevikus läbi komistada.  

Püsiühenduse mudel ning selle rakendamine annab tulevikus kindlasti suure-suure kasuteguri, hetkel töötangi nüüd välja antud mudeli põhjal edasisi turunduse plaane. Erinevate AI tööriistadega samuti järgemööda iga päev katsetan ning kuigi alles õpin neid tundma on need juba muutnud minu töö märksa kiiremaks. 

Kõige võimsam on see, et olen lõpuks saanud ChatGPT tekstid loetavaks!! Enne koolitust olin küll päris palju katsetanud, kuid enamasti oli tekst konarlik ning laialivalguv, kindlasti kuskil kanalis avaldada neid küll ei oleks tahtnud. Pigem sain sealt mingeid ideid ja siis kirjutasin ikkagi oma peaga teksti valmis. Kuid nüüd tänu promptimise valemi ning erinevate sisendite/nüansside teadasaamisele on kõik muutunud üsna sujuvaks. 

Super boonus AI-ga on see, et varem oli hea teksti kirjutamine peale tööpäeva keeruline, sest mõte ei töötanud, kuid nüüd on ka õhtud suurepärased tekstide kirjutamiseks tänu GPT-le, kelle produktiivsus on 24/7 sama hea. 
 
Veel ei ole jõudnud kujundusi katsetama hakata, kuid lähipäevil teen ka sellega algust teha ning delegeerin asjad AI-le ära.  
5/5

PÄRNU NOORTEKESKUS KALEV
Kenneth Koort

 

AI ekspertkursus oli väga loogiliselt üles ehitatud, materjali sisaldas hulgaliselt hoolikalt valitud prompte. Väga väärtuslikuks osutus oskus ise luua ja kohandada GPT-sid, mis vastavad täpselt minu vajadustele. 

Kursuse käigus õppisin kasutama AI tehnoloogiat efektiivselt, mis on oluline aja kokkuhoiu aspekt tänapäeval. Ja nagu me kõik teame, siis aeg on raha.
 
Kati ja Teet juhendasid meid suure professionaalsuse ja pädevusega, hoides meid pidevalt kursis AI valdkonna uusimate arengutega. Nende kiire reageerimine valdkonna muutustele ja praktiline õpetamisviis tõstsid koolituse taseme kõrgele. Erilist tähelepanu väärivad kursuse praktilised harjutused. Need aitasid mul teoreetilisi teadmisi kinnistada läbi reaalsete tööde, andes mulle sügava arusaama AI rakendamise võimalustest ja väljakutsetest minu igapäevastes tegevustes. 
 
Kogu koolitusprotsess oli kaasahaarav ja inspireeriv, aidates mul mõista AI tehnoloogia tõelist potentsiaali.
Soovitan kindlasti osaleda kõigil, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi selles põnevas ning dünaamilises valdkonnas laiendada.
 
5/5

TALLINN JA TARTU COCKTAIL WEEK PROJEKTIJUHT
Angelika Larkina

 

 

Tuleb tunnistada, et mina olin AI skeptik. Justnimelt olin! No ei olnud mul usku mingisugusesse tehisintellekti, mis inimese eest mõtleb. Tänu kursusele näen, et tehisaru on abivahend, ning teda on võimalik välja treenida / õpetada täpselt selliselt nagu vaja on. Aitäh teile selle eest! 

Alati ei olegi vaja ennast haigeks mõelda, vaid lasta paari klikiga tehisarul enda eest mõtete ragistamine ära teha. Mõnus! 

Aga! Püsiühenduse mudel oli minu jaoks jackpot! Olen koguaeg mõelnud, et tore on ju igasuguseid postitusi ja reklaame ja uudiskirju teha, aga kõigel puudus süsteemsus ja järjepidevus. Teie loodud mudel on aga tohutult heaks abivahendiks panemaks kõik igapäevased toimingud töötavasse ja lihtsasse süsteemi, millest ka reaalselt kasu on. Ja kui AI appi võtta, on edu garanteeritud. 

Olen teie koolitust nii mõnelegi soovitanud, kes samamoodi AI-d uueks uhuu-teaduseks nimetavad. Kati ja Teet – te olete vinged!! 

5/5

AMETIKOOLITUS OÜ
Liisa Põder

 

 

 

Tahan teid veelkord tänada MEGA koolituse eest! Tänu AI-oskustega turundaja kursusele hoiame nüüd väga palju aega ja raha kokku. 

Kui varasemalt kasutasin reklaamtekstide, sisuloome, tõlke ja copy jaoks peamisel agentuuride abi, siis tänaseks saan ma erinevaid AI-tööriistu kasutades ise kõik väga kiiresti tehtud. 

Tootelehed, andmetöötlused, analüüsid, artiklid, esitlused jne – ChatGPT ja teised AI-tööriistad aitavad kõigega, kui osata õige sisend anda. Promptimist ja seadistust ma koolitusel ka õppisin. Ilma koolituseta saaksin jätkuvalt AI-lt vastuseks “aiateibaid!” ja ei kasutaks pooltki nii palju, kui kasutan praegu. 

Ekspertkursusel osalemine õpetas mulle, kuidas efektiivsemalt turundust teha, mis on tegelikult oluline ja mis mitte ning mis toob uusi kliente ja müüke. Lisaks kuidas saavutada häid tulemusi ning mida ja miks peaksime kindlasti turundusplaanide loomisel ja erinevate digimeediakanalite valimisel arvestama. 

Ah jaa! Ma ei arvanud, et endale isikliku AI-assistendi loomine saab olla nii lihtne ja kui palju temast päriselt kasu on. Äge ja kasulik koolitus, lisaks SUPER koolitajad ja ma julgen kõigile ekspertkursust soovitada

5/5

BALMERK ESTONIA OSTUJUHT
Martin Murakas

 

 

 

Lihtsalt nii suured tänud teile selle koolituse eest! Lausa keeruline on tagasisidet kirjutada – ainult ülivõrdes ja väga pikalt tahaks seda teha!

Vau! Kust siis alustada? “AI-oskustega turundaja” kursus oli tõeliselt silmiavav. Koolituse iga minut oli tihedalt praktilist väärtust täis. 

“Püsiühenduse” turundusmudel on nii geniaalne viis, kuidas süsteemselt ja lihtsalt enda e-poe müüke suurendada ja kliendilojaalsust tõsta. Kursuse käigus sain samm sammult selgeks, kuidas seda mudelit enda ettevõtte kasuks tööle panna. 

Ja kes oleks võinud arvata – kuid ChatGPT on minu uus sõber! Enne pidasin teda väga kuulekas, naiivseks tekstikirjutajaks ja kuna mulle on koguaeg meeldinud ise enda tekste kirjutada, siis ei arvanud ma tast suurt midagi. Koolitusel sain teada, milleks ChatGPT tegelikult võimeline on, KUI SA TEDA KASUTADA OSKAD. 

Konkurentsianalüüs, unikaalsete müügiargumentide ja sihtrühmade leidmine, turunduskampaaniate loomine, sotsiaalmeedia sisuplaani koostamine ja seda kõike ChatGPT abil? Jah, palun! Mul on nüüd oma isiklik äristrateeg 24/7 kättesaadav!

Tänu ekspertkursusele olen varustatud paljude uute AI-tööriistadega, mis aitavad mul kergusega luua videomaterjali, kvaliteetseid tootefotosid, kujundusi ja palju muud väärtuslikku. Ja see kõik käib nii kiiresti, et ajaline võit ei ole tundides, vaid päevades!

Kui soovid oma turundusoskused uuele tasemele viia, siis “AI-oskustega” turundaja koolitust soovitan väga! Kati ja Teet on uskumatult äge tandem ja olen siiralt tänulik nende teadmiste, oskuste ja seltskonna eest!

5/5

ZINZINO ESTONIA
Merje Salla

 

 

Väga põnev oli rääkida oma klientidele milliseid võimalusi ChatGPT ja teised AI programmid endas peidavad ja kuidas nad elu lihtsamaks teevad. Eriti neile, kes olid esialgu pigem skeptilised, sest nende mulje AI-st piirdus “katkiste” ChatGPT genereeritud tekstidega, mida inimene ise edasi ei toimetanud. Isegi fakt, et on võimalus teha oma enda abiline, kes aitab kasvõi isiklikke- või suhteprobleeme lahendada. Veidi düstoopiline, kuid ilmselt võib tulevikus AI teha ka esmase psühholoogilise abi palju kättesaadavamaks.   

 

Mulle väga meeldis koolitajate omavaheline koostöö – kui oli juttu promptidest, siis üks rääkis ja teine kopeeris teksti chatti. Need on küll väikesed asjad, kuid tihtipeale lähevad just need kursuste läbiviijatel meelest ära.

Väga meeldis, et esimene päev oli pühendatud erinevatele praktilistele AI-keskkondadele – kasutan praegu kõige rohkem AI-d esitluste tegemiseks, videode loomiseks ja kasutan ka Youtube kokkuvõtete tegemise assistenti. Tean, et kui hakkan intervjuusid töötlema ja subtriitreid lisama, on ka selleks lihtne AI-tööriist olemas. 

 

 

Kati ja Teet Torim on mega toredad ja tublid, et suutsid nii palju infot vaid kolme päeva peale jaotada – samas teha selle nii kergesti jälgitavaks!

5/5

ENELI MOSSIN

 

Elame ajastul, kus on alati kiire. Meil on autod ja lennukid, mobiiltelefonid, e-mailid ja online kohtumised, aga ajast ikkagi napib! Kui tunned sama või tundub, et suudad olla effektiivsem, siis käes on aeg võtta abiline AI näol.

Enamus infot, mida googledad AI kohta on väga umbkaudne. Torimite kursuselt saad teada, kuidas päriselt asi toimib ja tead, kuidas saad AI enda kasuks tööle panna.

Ja isegi kui sul pole täna reaalset vajadust kõiki AI võimalusi kasutama hakata, siis on väga hea olla kursis sellega, kuhu kogu maailm liigub.

Oleme sellest põlvkonnast, kus heal juhul olid lauatelefonid. Siis tekkisid mobiiltelefonid ja internet, sealt edasi smartphone’id.  Järgmine samm – AI.

5/5

DANIEL
FINNLOG OÜ

 

Koolitatud kliendid:

Registreeru koolitusele 👇

Vali kuupäev:

Skrolli näpuga paremale

APRILLIS ALUSTAV GRUPP:
Koolituspäevad: 17.04.2024, 24.04.2024 ja 30.04.2024

MAIS ALUSTAV GRUPP:
Koolituspäevad: 07.05.2024, 15.05.2024 ja 22.05.2024

VÕI OSTA KOOLITUS OTSE E-POEST 

(Saadame sulle arve meilile)