Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Valge

Töötame sinu meeskonnaga ka personaalselt

Luues just teie vajadustele suunatud promptid, mida kohe chatGPT paremateks tulemusteks rakendada.

Soovid oma meeskonnale AI-tööriistade kasutamist tutvustada? Oleme sinu jaoks olemas. 

Koostame vastavalt teie ettevõtte vajadustele unikaalse chatGPT koolituse. Olgu selleks meiliturundus, kommunikatsioon, sotsiaalmeedia või digiturundus laiemalt. Oleme sinu jaoks olemas. Koostame unikaalsed promptid, mida saab meeskond oma produktiivsuse kiirendamiseks kasutama hakata juba samal päeval, koolituse ajal.

Vajadusel tutvustame ka teisi AI-tööriistu, mis aitavad koostada esitlusi, müügipakkumisi, lindistada ingliskeelseid audiofaile, kujundada tootefotosid, teha Youtubeʼi videote kokkuvõtteid ja palju muud.

Sisaldab:

Tagasiside sisekoolitusele:

5/5

Praktilised töövõtted ning nende koolituse käigus läbiproovimine ja katsetamine oli see, mida koolituse puhul eriti kiiduväärseks pean. Sain kiire ja ülevaatliku info ning konteksti AI-rakenduste ja nende kasutamise kohta. Promptide olemuse lahtimõtestamine, koostamine ja praktiline kasutamine oli uus teadmine, mille koolituselt sain. Ekstra kasulikud olid näited, kuidas promptide süsteemne kasutamine viib tulemusteni, mida tehisintellekt tegelikult võimaldab saada ning kuidas seda igapäevaselt töös rakendada saab. 

Marili Süld
Delfi Meedia, ajalehtede ja ajakirjade tootejuht

Küsi pakkumist