Suurem Pilt - Logo - Ikoon - Valge

LÜHIKOOLITUS:
AI-TÖÖRIISTAD ETTEVÕTJALE

Tule lühikoolitusele “AI-tööriistad ettevõtjale”.

Kuupäevad:

Keda koolitusele ootame?

Koolitusele on oodatud eelkõige ettevõtjaid, kes peavad ise enda ettevõttes turunduse ja müügi eest vastutama.

Me teame kui väärtuslik on sinu aeg – seega anname sulle lühikoolitusel 5 AI-tööriista, millega saad kohe tööd tegema hakata, et hoida kokku aega ja raha.

Näitame, kuidas panna AI-tööriistad enda eest tegema ajamahukaid ülesandeid:

 

Koolituspäeva lõpuks oled endale ehitanud valmis isikliku AI-assistendi, kes aitab sul teha digimaastikul turundust targemalt, soodsamalt ja väiksema ajakuluga. 

Registreeru koolitusele 👇

Vali kuupäev:

10. aprill 2024

25. aprill 2024

9. mai 2024

29. mai 2024

Sinu uued oskused ja teadmised?

Kuidas koolituspäev välja näeb?

“Usun, et AI ajastu aitab ettevõtetel lõputute to-do list’ide ja kulude kokkuhoiu vahel tasakaalu leidmisele oluliselt kaasa. Olen ettevõtjana maksnud kümneid tuhandeid eurosid tootefotode tootmisele, tekstide tõlkimistele ja toimetamisele, videotöötlustele ja klienditeenindusele. Teisalt on TalTechi õppejõuna materjalide tootmisele suurtes summades raha kulunud. Ajakulust ei hakka rääkimagi. Täna kasutan ma selleks kõigeks AI-tööriistu ning jagan neid ka teiega.”

Teet Torim

Artikkel on avaldatud Bestmarketingis ja sisaldab informatsiooni, milliseid töööriistu Teet Torim ettevõtjana ise igapäevasel kasutab. 

Tagasiside koolitusele

 Parim teadmine oli see, kuidas päriselt prompte koostada ja erinevaid pluginaid kasutada. Sain koolituselt väga palju kasulikku sellelt. Ise hakkan kindlasti e-mailiturunduses kasutama ja SEO osas sain ka häid ideid. Soovitan seda kõigile, kes tegelevad turunduse, ettevõtlusega või huvitatud AI turundusest.

5/5

Ene Vihtla
Ülemiste Keskus

Soovitan „Püsiühendus“ koolitust kõigile, kes soovivad oma turundusprotsesse tehisintellekti abil lihtsustada. Koolitus keskendus osalejate äridele ja elulistele näidetele ning juba järgmisel päeval oli võimalik teadmisi enda strateegias rakendada.

5/5

Marko Laanes
Elisa Eesti AS – Uute teenuste turundusjuht

 Kuigi olin juba enne koolitust ChatGPT-d kasutanud, osutus koolitus siiski äärmiselt kasulikuks ja mis põhiline praktiliseks – sai palju nippe kuidas ChatGPD-d veelgi efektiivsemalt oma äri kasuks tööle panna ja milliseid prompte kasutada (tegelikult kuulsin koolitusel esimest korda mis asi on prompt :D). Ka kandiliste sulgude kasutamine oli minu jaoks uus teadmine ja tõepoolest nende abil annab sõber ChatGPT palju paremaid vastuseid. Kindlasti kasutan kõiki saadud nippe oma igapäeva töös! 

Ja muidugi Torimite tandem on lihtsalt nii inspireeriv ja vahetu ja seda oli isegi läbi ekraani tunda, et nad päriselt tahavad aidata ja oma õpitut edasi anda, et ka teiste turundajate/ väikeettevõtjate elu lihtsamaks teha. Soovitan võtta see üks päev ja see koolitus läbida, isegi kui arvate, et olete juba omal käel piisavalt hästi ChatGPD-d tundma õppinud.

5/5

PILLE LÕUGAS
ESTO Holdings OÜ

Sain teada, kuidas chatGPT enda jaoks paremini tööle panna – kasutasin seda tegelikult mõnevõrra juba, aga nüüd tõmbas pildi palju paremini selgeks. Lisaks meeldis mulle see, et oskan kasutada copywritingʼuks nüüd DISC-i mudelit.  Olin varem DISC-ist teadlik, aga ise ei viinud kokku, et seda võiks ju tekstides ära kasutada, see oli väga hea uus avastus minu jaoks!

5/5

Siret Kristel
Mobire Eesti AS

Koolitus oli täpselt see, mida ootasin – pikem sissejuhatus AI-maailma. Koolitus oli suunatud turunduse optimeerimisele AI abil, aga tänu praktilisele poolele hakkas juba mõte jooksma, kuidas AI-d ka muudes ärijuhtimise protsessides kaasata. Igat eurot väärt!

5/5

TAMBET NUGIN
Mõnnakas OÜ

Tunnistan ausalt, mul ei olnud üleliia palju ootusi, sest alatihti on koolitused rohkem ümar jutt ja ei anna praktilisi teadmisi. „Püsiühenduse” koolitus oli aga vastupidine: tohutult palju praktilisi nippe, mida kohe kasutama hakata. Lisaks kohandasid Kati ja Teet koolitust vastavalt osalejatele ja nende konkreetsetele valdkondadele. Hästi üles ehitatud teadmisi täis päev, kuidas ChatGPT enda kasuks tööle panna.

5/5

Kairi Välling

100 +

koolitatud ettevõtet
(keskmine hinnang koolitusele 4,96/*5st punktist)

+

osalejat on kuulanud meie AI ja ChatGPT kasutushäkke erinevatel esinemistel :flag-ee::flag-pt::flag-fi:

%

raamatust „Püsiühendus” välja müüdud 8 nädalaga

Küsisime osalejatelt, kellele nad veel koolitust soovitaksid:

“Ma arvan, et absoluutselt kõik ettevõtjad peaksid osalema, sest igaühele tuleb selline oskus kasuks.”

Fujitsu Estonia

“Facebooki reklaamihaldurid, digiturundajad ja kõik, kes online-äriga kokku puutuvad.”

Sports Events Team OÜ

“Lihtsam oleks vist küsida, kes ei peaks osalema! Kindlasti kõik turundajad, müügiinimesed, juhid ja ettevõtjad.”

Mobire Eesti AS

Sind koolitavad:

Mina olen Teet Torim

Olen turundusmentor erinevates start-up programmides üle maailma – European Innovation Academy  , Kiuas Accelerator ja Alchemist AcceleratorOlen tegutsenud müügijuhina 10 aastat  erinevates ettevõtetes (sh Saku Õlletehas, HKSCAN Estonia) ning olen ka aastaid olnud Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse liige.  Olen endine TalTechi digiturunduse lektor, Boost Yourselfi kaas-asutaja ja tegevjuht, kes viis ettevõtte exitini.  Olen Nullist Turunduskooli kaasasutaja ja koolitaja. 

Olen konsultatsiooni ettevõtete Suurem Pilt ja Boosting Loyalty asutaja ja tegevjuht. Aitame ettevõtete meeskondadesse ja töösüsteemidesse integreerida enda loodud turundusmudeleid ja AI-tööriistu.  Esimene mudel on saanud ka raamatusse “Püsiühendus” – raamatu leiad siit. 

MINU TÄIENDÕPE TEHISINTELLEKTI VALLAS:

Usun siiralt, et AI-tööriistad on vajalikud igale ettevõttele. Täiendan end täna tugevalt AI valdkonnas, eesmärgiga
 innoveerida ettevõtlust, spetsialiseerumisega keelemudelite tehnilisel toimimisel ja eetikal.

Teemad: AI-ohutus, -piirangud ja -võimalused; digitaalne turundus ja AI-tööriistad; seadistamine ja toimimine. Lisaks AI-keskkonnad, mis aitavad kaasa äri arendamisele ja digiturunduse automatiseerimisele. 

  • Artificial Intelligence Programme –
     University of Oxford (2023–ongoing)
  • Digital Marketing – London Business School (2022–2023)
  • ChatGPT; prompting; AI-tools – J. Melanson, B. Maman; (2023)
  • Artificial Intelligence (AI) in education – Jill Outka-Hill (2023)
  • Artificial Intelligence (AI) in marketing – Geekle Summit (2023)

Mina olen Kati Torim

Olen turundusmentor erinevates start-up programmides üle maailma – European Innovation Academy  , Kiuas Accelerator ja Alchemist Accelerator.  Olen juhtinud külalisjuhina turundusmeeskondi, olles abiks erinevatele ettevõtetele. Olen 8 aastat õpetanud eristuva kliendikogemuse loomist ja kliendipsühholoogia rakendamist turunduses. Viimased 2 aastat olin Boost Yourselfi turundus- ja kommunikatsioonijuht, kus lõin rebrändingu strateegia, mis viis ettevõtte eduka exitini. 

Olen teenindusjuhina käivitanud Kõue Mõisa, olnud Rohujuure
ökokohviku arendusjuht ja kaasomanik ning
auhinnatud privaatse coachingʼu-maja looja.  Töötan ka meeskondadega, kes soovivad töökohal läbipõlemist ennetada. Enda loodud programmide põhjal lõin Eesti Sisekaitseakadeemiasse uue õppeaine „Vaimne enesejuhtimine“, mida ka ise esimesel aastal õpetasin. Aine on tänaseni õppekavas.

Olen konsultatsiooni ettevõtete Suurem Pilt ja Boosting Loyalty asutaja ja turundusjuht. AItame ettevõtete meeskondadesse ja töösüsteemidesse integreerida enda loodud turundusmudeleid ja AI-tööriistu.  Esimene mudel on saanud ka raamatusse “Püsiühendus” – raamatu leiad siit. 

 MINU TÄIENDÕPE TEHISINTELLEKTI VALLAS: 

Eesmärgiks on innoveerida ettevõtlust, spetsialiseerumisega
kliendikesksel digiturundusel AI-ajastul; inimese arengul ja
psühholoogial, et mõista paremini turunduspsühholoogia rakendamist.
 Lisaks prompt engineering´u valdamine eksperdi tasemel ehk
kuidas kujundada ja optimeerida instruktsioone AI
mudelite jaoks nii, et need suudaksid luua aina täpsemaid tulemusi.
Lisaks AI-keskkonnad, mis aitavad juhtida muudatusi,
innoveerida ettevõtlust ja meeskonnatööd.

Registreeru koolitusele 👇

Vali kuupäev:

10. aprill 2024

25. aprill 2024

9. mai 2024

29. mai 2024

VÕI OSTA KOOLITUS OTSE E-POEST 

(Saadame sulle arve meilile)